21 Квітня, 2021 р., 12:24
Головне управління ДПС у Чернігівській області  інформує платників податків.
25 Березня, 2021 р., 13:16
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що протягом двох місяців платниками Чернігівської області сплачено до бюджетів усіх рівнів понад 2 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.  Це майже на 12 відс. (219,9 млн грн.) перевищує рівень надходжень відповідного періоду минулого року.
25 Березня, 2021 р., 09:32
Законодавством встановлено, що на період виходу з ладу ПРРО проведення розрахункових операцій не здійснюється до моменту усунення несправностей.
23 Березня, 2021 р., 11:53
Головне управління ДПС у Чернігівській області нагадує про те, що 10.12.2020 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до  Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 04.12.2020 №1072-ІХ. (далі Закон 1072).
17 Березня, 2021 р., 16:10
У 2020 році аварійні бригади «Чернігівгазу» виїздили на виклики 17,5 тисяч разів. Майже половина з цих викликів - 8,5 тисяч, були пов’язані з запахом газу в приміщеннях, де встановлені газові прилади, та в під’їздах. Всі вони реєструються на внутрішньобудинкових мережах, які не обслуговуються.
17 Березня, 2021 р., 16:08
Підсумки двох місяців проведення кампанії декларування доходів, одержаних громадянами протягом 2020 року, повідомила начальник Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк.