03 Березня, 2021 р., 12:16
Податківці встановили схему привласнення бюджетних коштів, за якою завдано збитків державі у сумі  понад 4 млн гривень.
03 Березня, 2021 р., 12:15
1. Під час сплати (стягнення) податків, зборів, платежів, єдиного внеску з використанням єдиного рахунку реквізити "Призначення платежу" розрахункового документа заповнюються так:
02 Березня, 2021 р., 14:31
З 1 січня 2021 року введені в дію нові бюджетні рахунки у розрізі територіальних громад для зарахування надходжень до бюджету та небюджетні рахунки для зарахування єдиного внеску.
02 Березня, 2021 р., 14:29
Цифрова трансформація Державної податкової служби триває. Для спрощення та зручності спілкування громадян з органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, банками, іншими установами та організаціями ДПС запроваджено новий е-сервіс «Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді, засвідчених кваліфікованою електронною печаткою ДПС».
02 Березня, 2021 р., 14:25
Служба безпеки України заблокувала у Чернігівській області спробу створення каналу контрабандного переправлення вибухових речовин на територію РФ.
02 Березня, 2021 р., 14:20
Служба безпеки України викрила масштабну протиправну схему розкрадання держкоштів АТ «Укрзалізниця». Гроші були виділені на утримання одного з об’єктів критичної інфраструктури залізничної галузі.
24 Лютого, 2021 р., 08:53
До місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області у січні 2021 року надійшло 490,9 млн грн від сплати податків і зборів. Про це повідомила начальник Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк.
23 Лютого, 2021 р., 09:08
Для виходу на пенсію у 2021 році потрібно мати страховий стаж не менше 28 років після досягнення чоловіками 60 років та жінками 59 років 6 місяців (з 1 квітня 2021 року – після досягнення жінками 60 років).
15 Лютого, 2021 р., 14:54
У своїй господарській діяльності суб'єкти господарювання використовують різні форми розрахунків. При яких формах розрахунків застосовується чи не застосовується РРО, поінформували у Головному управлінні ДПС у Чернігівській області.