24 Грудня, 2020 р., 14:51
У Головному управлінні ДПС в Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області у січні-листопаді 2020 року надійшло 5,7 млрд грн від сплати податків і зборів.
24 Грудня, 2020 р., 14:49
Враховуючи карантинні обмеження та мораторій на певні види перевірок, протягом поточного року фахівці управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Чернігівській області проводили фактичні перевірки у частині обігу підакцизної групи товарів, документальні перевірки з підстав декларування від’ємного значення/відшкодування податку на додану вартість та перевірки з підстав припинення (ліквідації) суб’єктів господарювання.
24 Грудня, 2020 р., 14:47
Начальниця Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк повідомляє, що платниками Чернігівщини за 11 місяців сплачено понад 15,3 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску.
24 Грудня, 2020 р., 14:44
Головне управління ДПС у Чернігівській області повідомляє про те, що 10.12.2020 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до  Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 04.12.2020 №1072-ІХ. (далі Закон 1072) Прийняті цим Законом зміни спрямовані на підтримку платників податків, які зазнають суттєвих втрат внаслідок встановлених Урядом обмежувальних проти епідеміологічних заходів, зокрема і в частині врегулювання податкового боргу платників податків та заборгованості з єдиного внеску.
24 Грудня, 2020 р., 14:40
ПАМ’ЯТКА застрахованої особидля отримання одноразової виплати відповідно до Закону України від 04.12.2020 №1071/ІХ
22 Грудня, 2020 р., 13:21
Головне управління ДПС у Чернігівській області повідомляє, що 10.12.2020 набрав чинності Закон України від 04 грудня 2020 року №1071-IX «Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Co V-2» (далі - Закон №1071), який передбачає надання одноразової компенсації суб’єктам господарювання - юридичним особам (далі — суб’єкти господарювання) з метою відшкодування витрат, понесених на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
18 Грудня, 2020 р., 10:05
Управлінням контролю за підакцизними товарами Головного управління ДПС у Чернігівській області проведено 137 перевірок суб'єктів господарювання, що займаються роздрібною торгівлею алкогольними напоями та тютюновими виробами, 134 з яких є результативними.
18 Грудня, 2020 р., 10:03
Протягом 11 місяців поточного року податкові декларації про майновий стан і доходи за 2019 рік у зв’язку з використанням права на податкову знижку подали 4,2 тисячі мешканців Чернігівської області, які визначили до повернення з бюджету понад 10,6 млн грн податку на доходи фізичних осіб.
18 Грудня, 2020 р., 10:02
Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС. Робота у приватній частині Електронного кабінету здійснюється з використанням кваліфікованого електронного підпису, отриманого у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг.