18 Грудня, 2020 р., 10:00
Меню «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини Електронного кабінету надає можливість фізичним особам після ідентифікації за допомогою платіжної системи сплатити податки, збори, платежі за допомогою платіжної карти.
18 Грудня, 2020 р., 09:58
У зв'язку з прийняттям Закону № 592-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» щодо усунення дискримінації за колом платників» (далі — Закон № 592) внесено низку змін до Закону № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» (далі — Закон № 2464).
18 Грудня, 2020 р., 09:54
Фонд соціального захисту інвалідів оголошує проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2021 році.
10 Грудня, 2020 р., 10:20
Начальниця  Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк повідомила, що протягом листопада до бюджетів усіх рівнів надійшло понад 1,4 млрд грн податків і зборів. Рівень надходжень аналогічного періоду минулого року перевищено майже на 34 відс. або на 368 млн гривень.
10 Грудня, 2020 р., 10:17
Законом України від 14 липня 2020 року № 786-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо функціонування електронного кабінету та спрощення роботи фізичних осіб-підприємців» змінено порядок ведення обліку доходів і витрат самозайнятими особами, зокрема, відмінено обов’язкове ведення паперових Книг обліку доходу та витрат, Книг обліку доходів. Залежно від обраної системи оподаткування самозайняті особи, починаючи з 1 січня 2021 року, мають вести облік своїх доходів (витрат) у наступний спосіб:
10 Грудня, 2020 р., 10:15
Спрощена система оподаткування, обліку та звітності - особливий механізм справляння податків і зборів, що встановлює заміну сплати окремих податків і зборів на сплату єдиного податку з одночасним веденням спрощеного обліку та звітності.
07 Грудня, 2020 р., 13:02
З урахуванням змін, внесених Законом України від 30 березня 2020 року №540 – ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням короновірусної  хвороби (COVID – 19)» (набрав чинності 02.04.2020), та відповідно до п. п. 3 п. 291.4 ст. 291.4 ст.291 Податкового кодексу України з 02.04.2020 збільшено граничний обсяг доходу для юридичних осіб – платників єдиного податку третьої групи з 5 до 7 млн гривень.
07 Грудня, 2020 р., 13:00
В управлінні податкового адміністрування Головного управління ДПС у Чернігівській області повідомили, що Законом України від 16 січня 2020 року №466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (набрав чинності 23.05.2020)  визначено терміни подання платниками єдиного податку заяв:
07 Грудня, 2020 р., 12:58
Законом України від 16 січня 2020 року №466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві», починаючи з 23 травня 2020 року (дати набрання чинності), визначено розмір податкового боргу, наявність якого у платника податку протягом двох послідовних кварталів зобов’язує його самостійно відмовитись від спрощеної системи оподаткування або дає право контролюючому органу прийняти рішення про анулювання реєстрації платником єдиного податку.
07 Грудня, 2020 р., 08:37
Протягом періоду з 01 березня 2020 року по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України на всій території України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19) не будуть застосовуватися санкції за не реєстрацію (несвоєчасну) реєстрацію податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних.