05 Лютого, 2021 р., 09:12
У Головному управлінні ДПС в Чернігівській області проаналізували стан надходження податків і зборів до місцевих бюджетів Чернігівської області протягом минулого року. Загальна сума коштів, що надійшла до місцевих бюджетів становить близько 6,4 млрд гривень.
05 Лютого, 2021 р., 09:10
Головне управління ДПС у Чернігівській області звертає увагу суб’єктів господарювання, що на території області пожвавили свою незаконну діяльність телефонні шахраї. Невідомі особи телефонують з проханням передзвонити начальнику Корюківської ДПІ за номером 0991156255. За цим телефонним номером відповідає невідома особа, яка представляється начальником Корюківської ДПІ та просить надати фінансову допомогу. Головне управління ДПС у Чернігівській області застерігає платників податків бути пильними та не піддаватися на провокації.  Попереджаємо, що у разі надходження подібних дзвінків з будь-якими незаконними пропозиціями або вимогами, одразу повідомляйте працівників підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції за номерами телефонів: (0462) 652-315, 652-392, 668-522.
05 Лютого, 2021 р., 09:08
З 1 січня 2021 року в Україні у зв’язку з врегулюванням територіального устрою відповідно до вимог постанови «Про утворення та ліквідацію районів» від 17.07.2020 № 807-ІХ, прийняттям Закону України «Про Державний Бюджет України на 2021 рік» та внесенням змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»:
04 Лютого, 2021 р., 15:56
Співробітники Управління Служби безпеки України в Чернігівській області завершили досудове розслідування стосовно іноземного громадянина, який поширював через Інтернет матеріали з пропагандою війни.
02 Лютого, 2021 р., 13:26
Використовувати єдиний рахунок - це добровільне бажання платника.
28 Січня, 2021 р., 15:00
З метою забезпечення рівномірного наповнення бюджетів усіх рівнів для виконання програм бюджетного фінансування Головне управління ДПС у Чернігівській області звертається до платників рентної плати, зокрема рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини та за користування радіочастотним ресурсом України, а також платників плати за землю з проханням здійснити сплату податкових зобов’язань за грудень 2020 року  не пізніше 29 січня 2021 року і за січень 2021 року не пізніше 26 лютого 2021 року.
28 Січня, 2021 р., 14:57
До 09.02.2021 включно  - для фізичних осіб - підприємців (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування).
28 Січня, 2021 р., 14:55
З 1 січня 2021 року розпочалася кампанія декларування доходів, одержаних протягом 2020 року. Щорічне декларування доходів громадянами пов’язано з виконанням вимог Податкового кодексу України, згідно з положеннями якого платники податку у відповідних випадках зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи, або мають право подати декларацію для отримання податкової знижки.
28 Січня, 2021 р., 14:47
Служба безпеки України викрила поліцейського та  інспектора сектору реагування патрульної поліції одного з відділів Головного управління Національної поліції у Чернігівській області на збуті наркотиків і психотропів.
28 Січня, 2021 р., 14:45
Платник податку – резидент має право включити до податкової знижки частину суми процентів за користування іпотечним житловим кредитом за умови наявності документального підтвердження витрат, що включаються до податкової знижки: