29 Квітня, 2021 р., 12:28
Головне управління ДПС у Чернігівській області звертає увагу громадян, які зобов’язані подати декларацію про майновий стан і доходи, що останній день її подання – 30 квітня 2021 року.
29 Квітня, 2021 р., 12:26
До місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області у січні-березні 2021 року надійшло 1,6 млрд грн від сплати податків і зборів. Про це повідомляють у Головному управлінні ДПС в Чернігівській області.
28 Квітня, 2021 р., 09:18
У І кварталі службою зайнятості області працевлаштовано 2,4 тис. безробітних
26 Квітня, 2021 р., 16:25
Державний центр зайнятості в рамках виконання Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль (далі - Угода) та Імплементаційного протоколу А (будівельна галузь) між Міністерством соціальної політики України та Управлінням з питань населення та імміграції при Міністерстві внутрішніх справ Держави Ізраїль (далі - Протокол) повідомляє, що розпочато VII тур відбору кандидатів для участі в програмі тимчасового працевлаштування в Державі Ізраїль.
26 Квітня, 2021 р., 15:19
Протягом кварталу до бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівщини сплачено понад 3,4 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів. Рівень надходжень минулого року перевищено майже на 23 відс. або на 636 млн гривень.
26 Квітня, 2021 р., 14:58
Пунктом 291.4 ст. 291 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) встановлені умови перебування фізичних осіб – підприємців, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, у відповідних групах платників єдиного податку.    Відповідно до п.п. 2 п. 291.4 ст. 291 ПКУ до другої групи платників єдиного податку належать фізичні особи – підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:
26 Квітня, 2021 р., 12:23
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує платників акцизного податку.