16 Червня, 2021 р., 15:00
Аудиторами Головного управління ДПС у Чернігівській області на підставі інформації, отриманої від управління боротьби з фінансовими злочинами ГУ ДФС у Чернігівській області виявлено схему, за результатом якої зменшено накопичене від’ємне значення по податку на додану вартість на суму понад 300 тис грн та упереджено відшкодування ПДВ на суму понад 100 тис гривень.
16 Червня, 2021 р., 14:59
Від сплати податків і зборів місцеві бюджети усіх рівнів Чернігівської області у січні-травні 2021 року отримали понад 2,8 млрд грн, – повідомляють у Головному управлінні ДПС у Чернігівській області.
16 Червня, 2021 р., 11:23
Як скористатися правом на отримання податкової знижки пояснили фахівці управління податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Чернігівській області.
16 Червня, 2021 р., 11:21
Фахівці управління податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Чернігівській області пояснюють важливі вимоги до виплати заробітної плати найманим працівникам.
16 Червня, 2021 р., 11:19
В управлінні податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Чернігівській області повідомили, що протягом січня- травня податкові декларації про майновий стан і доходи за 2020 рік подали 11172 мешканців Чернігівської області, які задекларували близько 1,7 млрд грн доходів. З загальної кількості декларантів - 8289 громадян (які обов’язково повинні задекларувати доходи) - самостійно визначили до сплати в бюджет понад 17,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 3,3 млн грн військового збору.
16 Червня, 2021 р., 11:13
Посилання на методичні рекомендації та роз′яснення для органів місцевого самоврядування в частині здійснення державної регуляторної політики, державного нагляду (контролю), особливостей проведення перегляду регіональних регуляторних актів щодо їх відповідності вимогам чинного законодавства, реалізації державної політики з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності та механізму взаємодії органів місцевого самоврядування та ДРС за цими напрямами.
14 Червня, 2021 р., 12:00
Починаючи з 1 квітня 2021 року платники податків щокварталу, протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу, подають єдину звітність з  ЄСВ і ПДФО.
14 Червня, 2021 р., 11:59
За п’ять місяців 2021 року загальна кількість зареєстрованих програмних реєстраторів розрахункових операцій становить 257 одиниць (по 15 юридичних особах, по 242 фізичних особах-підприємцях), програмні реєстратори розрахункових операцій застосовують 229 платників податків (15 юридичних осіб, 214 фізичних осіб-підприємців).
14 Червня, 2021 р., 11:58
Про поповнення бюджетів платниками податків Чернігівщини у травні повідомила начальниця Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк.