Інформація державних органів

Відділення Національної служби посередництва і примирення інформує

Національна служба посередництва і примирення (далі – НСПП) є постійно діючим державними органом, створеним Президентом України відповідно до Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" для попередження, прогнозування та сприяння врегулюванню колективних трудових спорів (конфліктів).

10:42:36 13.07.2021

Порушення у сфері обігу підакцизних товарів

Які порушення у сфері обігу підакцизних товарів найчастіше виявляють податківці   Відділом фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Чернігівській області протягом січня-червня поточного року здійснено 356 фактичних перевірок, охоплено 347 господарських об’єктів.

14:52:39 08.07.2021

Як повідомити про корупційне правопорушення

Головне управління ДПС у Чернігівській області співпрацює з особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України від 14.10.2014 № 1700-VII «Про запобігання корупції» зі змінами.

16:03:49 29.06.2021

Правопросвітницький захід у Городнянській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості

17 червня 2021 року заступником військового комісара - начальником відділення рекрутингу та комплектування Городнянського РТЦК та СП, майором Ковальовим Андрієм спільно з заступником начальника відділу Городнянського бюро правової допомоги Тетяною Костюковою у Городнянській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості був проведений правопросвітницький захід.

16:56:10 23.06.2021