14 Червня, 2021 р., 11:55
Головне управління ДПС у Чернігівській області доводить до відома, що постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2020 № 1330 затверджено Порядок надання контролюючим органам в електронному вигляді інформації щодо ставок та податкових пільг із сплати місцевих податків та/або зборів (далі - Порядок).
14 Червня, 2021 р., 11:53
Головне управління ДПС у Чернігівській області, враховуючи велике значення розвитку територіальних громад у розбудові Української держави, акцентує увагу на необхідності забезпечення їх фінансової спроможності, яка не можлива без ефективного формування бази оподаткування.
14 Червня, 2021 р., 11:52
Управлінням податкового аудиту області, з урахуванням карантинних обмежень та мораторію на певні види перевірок, протягом п’яти місяців поточного року проведено 279 фактичних та 282 документальні перевірки, результати яких узгоджено, в тому числі проведено 1 планову перевірку, позапланових - 62, перевірок юридичних осіб у частині ПДФО, військового збору, єдиного внеску - 60, перевірок фізичних осіб (самозайнятих осіб, громадян) - 159.
14 Червня, 2021 р., 11:49
У січні-травні 2021 року до зведеного бюджету області надійшло 443,7 млн гривень від сплати за користування природними ресурсами.
01 Червня, 2021 р., 10:26
Начальник управління податкового адміністрування юридичних осіб Головного управління ДПС у Чернігівській області Олена Пустовойт пояснила повноваження рад об'єднаних територіальних громад щодо встановлення ставок місцевих податків і зборів (ст.12 Податкового кодексу України, далі - Кодекс).
01 Червня, 2021 р., 10:18
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує платників податків, що відповідно до норм Податкового кодексу України, фізичні особи, які мають у власності   земельні ділянки є платниками земельного податку.
01 Червня, 2021 р., 10:06
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що невідомими особами здійснюються телефонні дзвінки окремим представникам бізнесу м. Чернігова  з мобільного номеру 0500514348. Шахраї представлялися начальником Чернігівської ДПІ та пропонували надати грошову допомогу, нібито для зустрічі представників ДПС України. Застерігаємо платників податків бути пильними та не піддаватися на провокації.  Також попереджаємо, що у разі надходження таких дзвінків з будь-якими незаконними пропозиціями або вимогами одразу повідомляйте працівників підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції за номером телефону: (0462) 652-315, 652-392, 668-522.
28 Травня, 2021 р., 16:35
    ГОРОДНЯНСЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ Чернігівського ОЦЗ пропонує  онлайн профорієнтацію від служби зайнятості
28 Травня, 2021 р., 09:52
Головне управління ДПС у Чернігівській області нагадує, що відповідно до Закону України «Про внесення змін до  Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 04.12.2020 №1072-ІХ (далі Закон 1072), що набрав чинності 10 грудня 2020 року:
28 Травня, 2021 р., 09:49
Головне управління ДПС у Чернігівській області у зв’язку з великою кількістю питань від суб’єктів господарювання щодо взяття на облік об’єктів оподаткування та реєстрації реєстраторів розрахункових операцій (далі - РРО) повідомляє наступне.