17 Березня, 2021 р., 16:07
Співпраця податкової служби в області з місцевими громадами розвивається швидкими темпами. Адже і податкова служба, і керівники громад зацікавлені у вдосконаленні процесу адміністрування податків, від якого залежить стан наповнення бюджетів.
17 Березня, 2021 р., 16:05
Сектор з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Чернігівській області повідомляє, що суб’єктам господарювання Чернігівської області телефонують шахраї. Днями стало відомо про чергову хвилю таких дзвінків. Невідомі особи телефонують суб’єктам господарювання та дають вказівку зателефонувати на певні номери. Один з яких – 0956540679 - є нібито номером начальника Борзнянської ДПІ, а інший -  0956356378 - начальника Чернігівської ДПІ.  За цими номерами відповідають невідомі особи, які видають себе за податківців та просять надати допомогу. Цього разу просять кошти «для комісії, що буде здійснювати перевірку та для придбання подарунка третій особі». Головне управління ДПС у Чернігівській області застерігає платників податків бути пильними. Такі дзвінки не мають жодного відношення до податкової. У разі надходження будь-яких незаконних пропозицій або вимог просимо одразу повідомляти працівників підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції за номерами: (0462) 652-315, 652-392, 668-522.      Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області
17 Березня, 2021 р., 16:02
З 1 березня 2021 року в області проіндексовано пенсію, у зв’язку зі зростанням середньої заробітної плати та показника інфляції, 277,9 тис. особам. До рівня 2200 грн. підвищено розміри пенсій особам, які мають повний страховий стаж (35 років для чоловіків та 30 років для жінок). Розмір пенсії підвищено для 224,1 тис. осіб. Середній розмір підвищення склав 217,38 грн.
16 Березня, 2021 р., 13:50
Понад 150 тисяч клієнтів ТОВ «Чернігівгаз Збут» отримують від держави пільги та субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. Для того, аби кожна з цих родин вчасно отримала державну допомогу на оплату спожитого природного газу, компанією налагоджений чіткий алгоритм співпраці із управліннями соціального захисту та фінустановами.
15 Березня, 2021 р., 12:14
Державна податкова служба України у зв’язку із численними зверненнями платників податків та з метою забезпечення єдиного підходу щодо включення (повторного включення) контролюючим органом неприбуткової організації до Реєстру неприбуткових установ та організацій у разі зміни місцезнаходження такої неприбуткової організації повідомляє таке.
15 Березня, 2021 р., 12:12
Послуги з технічної підтримки та інформаційного обслуговування передачі даних реєстраторів розрахункових операцій до системи обліку даних РРО ДПС (СОД РРО) суб’єктам господарювання надає інформаційний еквайр – юридична особа, яка уповноважена на це Платіжною організацією.
15 Березня, 2021 р., 12:11
Фізична особа — платник податку подає декларацію за звітний податковий період у встановлені Податковим кодексом України строки до контролюючого органу за своєю податковою адресою.
10 Березня, 2021 р., 10:52
Порядок оподаткування спадщини у вигляді майна, майнових чи немайнових прав регламентується ст. 174 Податкового кодексу України (ПКУ).
10 Березня, 2021 р., 10:51
Понад мільярд гривень сплатили платники Чернігівщини податків і зборів у лютому. Це на 95,4 млн грн перевищує рівень лютого минулого року.
10 Березня, 2021 р., 10:46
У березні 2021 року одержувачі пенсій по інвалідності та у зв’язку з втратою годувальника відповідно Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», пенсія яким обчислюється з урахуванням пункту 9-1 постанови Кабінету Міністрів України №1210 від 23.11.2011року «Про підвищення рівня соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», тобто із п’ятикратного розміру мінімальної заробітної плати,  одержать не тільки проіндексовану пенсію за березень, а й доплату за січень-лютий 2021 року.