31 Травня, 2021 р., 10:23
Переглянути презентацію можна за наступним посиланням:
27 Травня, 2021 р., 15:41
На Чернігівщині СБУ викрила незаконне зберігання вогнепальної зброї та боєприпасів Співробітники Служби безпеки України викрили мешканця Чернігівської області, який незаконно зберігав вогнепальну зброю та боєприпаси.
26 Травня, 2021 р., 10:04
Друзі, хочемо нагадати, що у всіх підпорядкованих  територіальних підрозділах УДМС у Чернігівській області, а також у Паспортному сервісі, що знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 51- а, ви маєте можливість оцінити якість наданих адміністративних послуг.
19 Травня, 2021 р., 11:47
А літо вже скоро! І літні канікули не за горами! Плануючи відпочинок, радимо завчасно потурбуватися про наявність паспорту для виїзду за кордон, у вас та ваших дітей, а також перевірити їх терміни дії, оскільки це є однією із умов для успішного перетину кордону.
09 Квітня, 2021 р., 12:49
Радимо скористатися онлайн-ресурсами державної служби зайнятості! Найбільша база можливостей до ваших послуг!
09 Квітня, 2021 р., 12:48
Щонайменше 700 безробітних області підвищать свою кваліфікацію, аби бути затребуваними роботодавцями з початком весняно-польових робіт.Про це повідомив начальник відділу організації профнавчання обласного центру зайнятості Сергій Заровний. За його словами, наразі навчанням охоплено 60 шукачів роботи з різних куточків області.
09 Березня, 2021 р., 16:05
З 09 березня 2021 року у Тупичівській територіальній громаді розпочались сходи громадян (загальні збори мешканців населених пунктів). Розпочало цю естафету село Куликівка (Куликівський старостинський округ).