07 Грудня, 2020 р., 08:39
Пройшов майже рік, відколи в Україні розділили платежі за газ як товар та його доставку (розподіл). За цей час у ЗМІ було опубліковано десятки чи й навіть сотні статей, знято сюжетів, але й досі іноді у побутових розмовах споживачі, які використовують газ, говорять – чому я маю платити за доставку?
25 Вересня, 2020 р., 14:57
Згідно Протоколу № 33 позачергового засідання Державної комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 24.09.2020, встановлено з 00:00 години 28 вересня 2020р. «жовтий» рівень епідемічної безпеки поширення СOVID-19  в Городнянському районі.
24 Вересня, 2020 р., 15:56
На підставі рішення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального закладу «Тупичівський ліцей» Тупичівської сільської ради Городнянського району Чернігівської області (протокол № 02 від 23.09.2020 року) переможцем конкурсу визнано вчителя Комунального закладу «Тупичівський ліцей» Зубова Костянтина Івановича, як такого, що успішно пройшов всі етапи конкурсного відбору.
21 Вересня, 2020 р., 14:29
17 вересня 2020 року, в межах виконання Договору, Тупичівська сільська рада отримала меблі  для організації роботи працівників  з питань соціального захисту населення та фахівців із соціальної роботи.
28 Серпня, 2020 р., 11:03
27 серпня 2020 року відбулось перше організаційне засідання Тупичівської територіальної виборчої комісії по виборах до місцевих рад. Всі члени комісії склали присягу згідно Закону України «Про місцеві вибори».
27 Серпня, 2020 р., 14:17
27 серпня 2020 року у залі засідань Тупичівської сільської ради відбулося засідання робочої групи з дослідження за темою «Першочергові зміни, що необхідні для Тупичівської громади», яке здійснювалося за завданням Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), на якому був розглянутий та затверджений Звіт про результати опитування через анкетування мешканців громади в ході виконання зазначеного дослідження, що відбувалося в період з 17 по 25 серпня 2020 року.
21 Серпня, 2020 р., 11:54
20 серпня 2020 року відбувся прийом громадян, що потребують надання безоплатної правової допомоги (правова інформація, консультації і роз'яснення з правових питань (земельне, цивільне, сімейне, житлове, спадкове, трудове, пенсійне законодавство тощо), прийняття відповідних звернень про надання безоплатної вторинної правової допомоги (написання позовних заяв, представництво інтересів осіб в судах).
19 Серпня, 2020 р., 10:18
Метою даного дослідження є: з’ясування переліку необхідних першочергових змін у громаді для вирішення потреб мешканців громади та пошуку шляхів їх впровадження.
13 Серпня, 2020 р., 16:38
Тупичівська об'єднана територіальна громада була відібрана експертами Програми DOBRE до півфіналу конкурсного відбору.