07 Липня, 2023 р., 10:29
До уваги мешканців, керівників суб’єктів господарювання різних форм власності, соціальних служб Тупичівської ТГ!
05 Липня, 2023 р., 10:10
В зв’язку з набранням чинності постанови Кабінету Міністрів України від 27 червня 2023 року № 651 “Про відміну на всій території України карантину, встановленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, керуючись підпунктом 12 пункту 10 Положення про головні управління Пенсійного фонду України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, затвердженим постановою правління Пенсійного фонду України від 22 грудня 2014 року № 28-2 (у редакції постанови правління від 21 грудня 2022 року) режим роботи сервісних центрів Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області з 03 липня 2023 року в робочі дні тижня змінюється.
05 Липня, 2023 р., 09:59
 Це перше масштабне підвищення пенсій після 2015 року.
04 Липня, 2023 р., 08:39
7 липня 2023 року відбудеться прийом громадян, що потребують надання безоплатної правової допомоги (правова інформація, консультації і роз'яснення з правових питань (земельне, цивільне, сімейне, житлове, спадкове, трудове, пенсійне тощо законодавство), прийняття відповідних звернень про надання безоплатної вторинної правової допомоги (написання позовних заяв, представництво інтересів осіб в судах) в наступних старостатах Тупичівської ОТГ:
29 Червня, 2023 р., 16:23
Український ветеранський фонд надаватиме фінансування бізнесу ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України на конкурсній основі.
28 Червня, 2023 р., 14:10
У Міжнародний день захисту дітей, 1 червня, запущено експериментальний проект для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, – «Монетизація дитячого оздоровлення за принципом «гроші ходять за дитиною».
27 Червня, 2023 р., 12:12
Приєднуйся до ЗСУ!
26 Червня, 2023 р., 14:21
Слідчі Служби безпеки України повідомили заочно про підозру бойовику «днр», який брав активну участь у бойових діях на території аеропорту «Донецьк» на боці російських найманців.