31 Липня, 2020 р., 15:53
Законом України від 16 січня 2020 року № 466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (далі – Закон № 466) внесено зміни, зокрема до ст. 266 Податкового кодексу України (далі – Кодекс).
29 Липня, 2020 р., 08:45
У травні 2019 року відповідно до статті 131 Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України» Мінекономіки розроблено Порядок надання сімейним фермерським господарствам додаткової фінансової підтримки через механізм доплати на користь застрахованих осіб - членів/голови сімейного фермерського господарства єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 22.05.2019 № 565. Постанова набрала чинності 1 січня 2020 р.        '
28 Липня, 2020 р., 08:53
Законом України від 16 січня 2020 року № 466 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (далі – Закон № 466) впроваджено імплементацію вісьми (з п’ятнадцяти)  кроків Плану дій BEPS в українське законодавство.
28 Липня, 2020 р., 08:52
Головне управління ДПС у Чернігівській області доводить до відома суб’єктів господарювання, що є платниками рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів   наступне.
28 Липня, 2020 р., 08:44
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками за січень-червень 2020 року сплачено майже 5,2 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів. Приріст до минулого року – понад 7 млн гривень.
28 Липня, 2020 р., 08:28
Законом України від 20 вересня 2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг» ДПС зобов’язано забезпечити безкоштовне програмне рішення для використання суб’єктами господарювання під час проведення розрахункових операцій.
28 Липня, 2020 р., 08:25
Управлінням контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДПС у Чернігівській області протягом півріччя проведено 103 перевірки суб'єктів господарювання, що займаються роздрібною торгівлею алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним.
17 Липня, 2020 р., 08:36
16 Липня, 2020 р., 09:47
Начальником Головного управління ДПС у Чернігівській області призначено Людмилу Слотюк. Відповідний наказ підписаний Головою ДПС України Олексієм Любченко 13 липня 2020 року.
14 Липня, 2020 р., 14:40
З 1 липня ц.р. проведені перерахунки пенсій для 281,2 тис. пенсіонерів області. Середній розмір підвищення становить для цивільних пенсіонерів - 38,81 грн, для війкових - 120.87 грн. Перераховані пенсії виплачуватимуться пенсіонерам у визначену їм дату, починаючи з 4 липня.