31 Серпня, 2020 р., 15:53
Спільна нарада з питань проведення масштабної інформаційної та інспекційної кампанії з питань недопущення використання незадекларованої праці відбулась днями в Управлінні Держпраці у Чернігівській області.
28 Серпня, 2020 р., 10:49
Фізичні особи - підприємці (крім підприємців, що обрали спрощену систему оподаткування) та особи, що провадять незалежну професійну діяльність, які не отримували за період з 01.01.2017 по 03.06.2020 р. доходів, мають право на списання суми недоїмки з єдиного соціального внеску, а також штрафів та пені, нараховані на ці суми недоїмки.
27 Серпня, 2020 р., 15:01
25 серпня ц.р. начальник Відділу забезпечення наповнення бюджету № 1 Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Людмила Соколенко взяла участь у робочій нараді Управління Держпраці у Чернігівській області стосовно проведення масштабної інформаційної та інспекційної кампанії з питань недопущення використання незадекларованої праці найманих працівників.
27 Серпня, 2020 р., 14:58
З початку серпня поточного року платники можуть застосовувати програмні реєстратори розрахункових операцій. Суб’єкт господарювання, який має намір зареєструвати програмний реєстратор розрахункових операцій (далі – ПРРО), повинен перебувати на обліку в контролюючому органі. Також на обліку має перебувати його господарська одиниця, де буде використовуватись ПРРО, про яку суб’єкт господарювання повідомляє контролюючий орган відповідно до вимог п. 63.3 ст. 63 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями.
27 Серпня, 2020 р., 14:56
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівської області за січень-липень 2020 року сплачено 6 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів. Цей показник перевищує минулорічний на 27,7 млн гривень.
25 Серпня, 2020 р., 12:03
Головне управління ДПС у Чернігівській області доводить до відома суб’єктів господарювання, що є платниками земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності наступне.
25 Серпня, 2020 р., 12:01
В управлінні по роботі з податковим боргом Головного управління ДПС у Чернігівській області роз’яснили, як платники можуть перевірити наявність або відсутність у них податкового боргу.
21 Серпня, 2020 р., 08:38
В управлінні податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДПС у Чернігівській області повідомили, що протягом січня – липня 2020 року платниками податків Чернігівської області сплачено понад 220 млн грн військового збору. Це на 17 млн грн більше аналогічного періоду  минулого року.
21 Серпня, 2020 р., 08:36
Державна податкова служба України повідомляє, що у зв’язку з набранням чинності 23 травня 2020 року Закону України від 16 січня 2020 року № 466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (далі - Закон № 466) для новостворених суб’єктів господарювання відбулися певні зміни у процедурі реєстрації платником спрощеної системи оподаткування.