10 Червня, 2020 р., 14:16
Відтепер звернутися до Контакт-центру ДПС можна через чат та месенджери. Контакт-центр Державної податкової служби України має чат в «ЗІР»  та в месенджерах – viber і telegram.
10 Червня, 2020 р., 14:14
До 1 липня 2020 року продовжено термін декларування доходів громадян, отриманих протягом минулого року. Якщо громадянин отримував іноземні доходи, він має їх задекларувати. Як це зробити правильно роз’яснюють фахівці.
09 Червня, 2020 р., 08:34
З 23.05.2020 року в частині акцизного податку набули чинності норми Закону України від 16 січня 2020 року № 466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (далі - Закон), згідно яких:
09 Червня, 2020 р., 08:27
1. Особисто звернутись до сервісного центру Головного управління Пенсійного фонду України в області для оформлення заяви (у разі необхідності, фахівці Фонду допоможуть Вам у її заповненні). Документи, необхідні для ії оформлення: паспорт, реєстраційний номер облікової картки платника податків  (ідентифікаційний номер).
04 Червня, 2020 р., 13:19
Відповідно до ст. 266 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) база оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи платника податку, зменшується:
02 Червня, 2020 р., 15:42
Головне управління ДПС у Чернігівській області звертає увагу платників податків, що у зв’язку із запровадженням карантину річна декларація про майновий стан і доходи за 2019 рік подається до 01 липня 2020 року, крім випадків передбачених розд. IV ПКУ, коли така декларація може бути подана пізніше цього строку.
01 Червня, 2020 р., 15:33
Головне управління ДПС у Чернігівській області повідомляє, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2 та етапів послаблення протиепідемічних заходів» з метою профілактики, запобігання поширенню та мінімізації інфікування коронавірусом працівників Головного управління ДПС у Чернігівській області, які здійснюють обслуговування платників в центрах обслуговування платників (далі — ЦОП), та платників, що відвідують ЦОП, запроваджується наступний режим:
01 Червня, 2020 р., 12:31
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що Законом України від 17 березня 2020 року № 533-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» (далі – Закон № 533) перенесено терміни набуття чинності відповідними нормами Закону №128 «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг»  і Закону №129 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг».
01 Червня, 2020 р., 10:49
З 25.05.2020 року УДМС України в Чернігівській області та підпорядковані територіальні підрозділи працюватимуть у звичайному режимі, за звичайним графіком https://dmsu.gov.ua/chernihiv.