Оголошення

Конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування у виконавчому апараті Тупичівської сільської ради

Апарат виконавчого комітету Тупичівської сільської ради, відповідно до розпорядження сільського голови № 05-к від 30.06.2021 року, 01 липня 2021 року оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста  відділу освіти, культури, молоді та спорту Тупичівської сільської ради.

08:44:10 01.07.2021

До уваги депутатів Тупичівської сільської ради, скликання сесії

Відповідно до п.8 ч.3 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи Тупичівської сільської ради 8 скликання, зобов'язую  скликати  восьму  сесію Тупичівської сільської ради  8 скликання.

15:14:26 25.06.2021

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ВИХВОСТІВСЬКА ГІМНАЗІЯ» ТУПИЧІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ГОРОДНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Тупичівської сільської ради оголошує конкурс на  посаду директора Комунального закладу «Вихвостівська гімназія» Тупичівської сільської ради Городнянського району Чернігівської області.

09:46:50 05.05.2021