27 Жовтня, 2023 р., 08:28
Якщо підлітки, яким виповнилося 16 років, хочуть укласти шлюб, їм потрібно звертатися до суду й отримати дозвіл на це, адже шлюбний вік в Україні настає з 18 років. Суд має розглянути цю заяву та на підставі наведених доказів встановити, чи відповідає шлюб інтересам неповнолітніх.
26 Жовтня, 2023 р., 10:55
Відпускна ціна для населення - 3250,00 грн. за 1 тонну плюс оплата доставки.
19 Жовтня, 2023 р., 09:26
Графік проведення особистого прийому громадян керівниками Чернігівської районної державної (військової) адміністрації Чернігівської області
13 Жовтня, 2023 р., 15:27
НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ВИВЧЕННЯ ПРОБЛЕМ ЗЛОЧИННОСТІ ІМЕНІ АКАДЕМІКА В.В. СТАШИСА за  підтримки Національного фонду досліджень України проводить наукове дослідження "Захист прав людини в концепції перехідного правосуддя: українська модель".
02 Жовтня, 2023 р., 12:01
З настанням осені активізувалися шахраї, які розміщують у місцевих групах на «Фейсбуці» та на сайтах оголошень про продаж товарів фейкові повідомлення про продаж дров.
25 Вересня, 2023 р., 15:10
Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади завідувача Тупичівською сільською бібліотекою-філією для дітей.
06 Вересня, 2023 р., 16:08
За цим посиланням ви знайдете поради та корисні контакти:
06 Вересня, 2023 р., 08:42
Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 21.07.2023 року № 754 «Деякі питання соціального захисту ветеранів війни та жертв нацистських переслідувань».
04 Вересня, 2023 р., 12:09
Що робити, коли факт є — а документів про це немає? Вони втрачені і відновити їх неможливо чи ніколи не видавалися і отримати їх немає змоги. Тоді потрібно звертатися до суду та надавати докази, що цей факт справжній. Після отримання позитивного рішення суду можна буде звертатися до відповідних органів, щоб отримати потрібні документи. Кожна людина може отримати безоплатно консультацію юриста щодо встановлення фактів, що мають юридичне значення. А визначені законом категорії осіб, зокрема, люди з низьким доходом, ВПО, ветерани війни, члени сімей загиблих захисників і захисниць України, діти,  мають право на допомогу зі зверненням до суду. Що це за факти