Пропозиції до проєкту бюджету Тупичівської сільської ТГ на 2022 рік

Дата: 22.09.2021 10:43

Шановні жителі Тупичівської сільської територіальної громади!

Впливайте на місцеву бюджетну політику - надайте свою пропозицію, куди та на що повинні бути спрямовані кошти бюджету громади в наступному році!

Діапазон пропозицій до бюджету може бути широкий — оснащення та ремонт закладів охорони здоров'я, освіти, культури, ремонт дороги, встановлення освітлення чи дитячого майданчика на конкретній території, організація тематичного фестивалю, проведення заходів з популяризації енергозбереження тощо. Це може бути проєкт розвитку, націлений на популяризацію нашої громади чи залучення інвестицій.

Головне - щоб надана пропозиція чи проєкт були в межах повноважень місцевої влади, чітко та конкретно сформульовані (за необхідності - з вказанням конкретних вулиць, назв установ чи організацій тощо).

Всі зібрані пропозиції громадян будуть систематизовані та скеровані на розгляд робочої групи та профільної комісії з питань бюджету для врахування при підготовці проєкту бюджету Тупичівської сільської територіальної громади на 2022 рік.

Посилання на веб форму для збору пропозицій