Розумний помічник

Дата: 28.08.2021 09:55

Фото без описуДрузі! Хочемо нагадати вам про одного із наших помічників, а саме #ДМС_БОТ

Що це? І як ним користуватися?

#ДМС_БОТ це 12-й електронний сервіс, створений міграційною службою з метою підвищення якості надання адміністративних послуг та зменшення корупційних ризиків у діяльності підрозділів ДМС.

#ДМС_БОТ  допоможе отримати консультацію з оформлення біометричних документів в інтерактивному режимі у популярних месенджерах Viber та Telegram.

Робота #ДМС_БОТ  полягає в тому, що він поставить особі кілька запитань щодо індивідуальних умов оформлення документа та поінформує, які саме документи потрібно мати із собою під час оформлення у міграційній службі.

#ДМС_БОТ  надає консультацію про оформлення всіх біометричних документів, які видає ДМС: ID-картка, закордонний паспорт, а також посвідки на постійне та тимчасове проживання для іноземців та осіб без громадянства.

Отже:

#ДМС_БОТ

• надасть консультацію
  • запише в чергу
  • перевірить документи
  • відслідкує статус документу
  • повідомить про результат

Завантажити #ДМС_БОТ можна на офіційному сайті ДМС за посиланням https://bit.ly/38iI1OY  а також у всіх підрозділах УДМС у Чернігівській області.

Ми працюємо для вас!