Податковою знижкою вже скористалися понад 3,5 тисячі мешканців Чернігівщини

Дата: 26.08.2021 12:48

Фото без опису

Станом на початок серпня податкові декларації про майновий стан і доходи за 2020 рік у зв’язку з використанням права на податкову знижку подали понад 3,5 тисячі жителів Чернігівської області. До повернення  з бюджету декларанти визначили 9,9 млн грн податку на доходи фізичних осіб.

За результатами проведених камеральних перевірок декларацій про майновий стан і доходи з бюджету вже повернуто понад 3 тисячам громадян 8,4 млн грн податку на доходи фізичних осіб.

В управлінні податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДПС у Чернігівській області нагадують, що останній день подання річної податкової декларації про майновий стан і доходи за 2020 рік для громадян, які мають право на податкову знижку, 31.12.2021 року (включно).

Подати податкову декларацію можна також в електронній формі через Електронний кабінет (https//cabinet.tax.gov.ua).

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області