До уваги депутатів ради: повідомлення

Дата: 12.07.2021 16:24
Кількість переглядів: 85

Відповідно до частини 4 та 5, статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розділу ІІ глави 1 Регламенту роботи Тупичівської сільської ради 8 скликання, розпорядження сільського голови  № 56 від 12.07.2021 року скликається     9 позачергова сесія Тупичівської сільської ради 8 скликання.

Пленарне засідання 9 позачергової сесії Тупичівської сільської ради 8 скликання відбудеться у середу , 14 липня 2021 року о 10 годині в приміщенні сільської ради з наступним порядком денним:

1. Про внесення змін до рішення 2 сесії 8 скликання від 23.12.2020 р. «Про місцевий  бюджет Тупичівської сільської територіальної громади на 2021 рік(код бюджету 25523000000)

2.Про внесення змін до Програм та Положень.

3. Про затвердження Положення про взаємодію органів місцевого

самоврядування та неурядових і громадських організацій у Тупичівській територіальній громаді

4. Про затвердження суми співфінансування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» у 2021 році.

5. Про фінансовий план комунального підприємства «Атлант» Тупичівської сільської ради на 2021 рік.

6. Про реорганізацію комунального закладу «Куликівський заклад загальної

середньої освіти І-ІІ ступенів» Тупичівської сільської ради Городнянського району Чернігівської області.

7. Земельні питання.

8. Про виплату матеріальної допомоги.

9. Інше.