До уваги депутатів Тупичівської сільської ради, скликання сесії

Дата: 25.06.2021 15:14

Відповідно до п.8 ч.3 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи Тупичівської сільської ради 8 скликання, зобов'язую  скликати  восьму  сесію Тупичівської сільської ради  8 скликання.

Пленарне засідання  восьмої сесії Тупичівської сільської ради 8 скликання  відбудеться  07 липня  2021  року о 10.00 годині  в приміщенні сільської ради з порядком денним:
1.Про  встановлення місцевих податків та зборів на території Тупичівської сільської ради на 2022 рік.
2.Про затвердження Бюджетного регламенту Тупичівської сільської ради.
3.Про затвердження Положень.
4. Про затвердження Переліку об'єктів комунальної власності  Тупичівської сільської ради, що підлягають приватизації у 2021 році.
5. Про ліквідацію одногрупового закладу дошкільної освіти на базі комунального закладу Бурівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Тупичівської сільської ради Городнянського району Чернігівської області.
6. Про ліквідацію комунального закладу Бурівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Тупичівської сільської ради Городнянського району Чернігівської області.
7. Про ліквідацію комунального закладу «Куликівський заклад загальної
середньої освіти І-ІІ ступенів» Тупичівської сільської ради Городнянського району Чернігівської області
8. Про затвердження  офіційного веб-сайту Тупичівської сільської територіальної громади  (Тупичівської сільської ради)
9. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку  вартості об'єкта будівництва «Капітальний  ремонт частини адміністративної будівлі (зала засідань) Тупичівської сільської ради»
10. Про затвердження пріоритетної послуги в Тупичівській територіальній громаді.
11. Про виплату матеріальної допомоги.
12.  Земельні питання.
13. Інше.