Повідомлення: пленарне засідання 7 сесії Тупичівської сільської ради 8 скликання відбудеться у вівторок, 25 травня 2021 року о 10 годині в приміщенні сільської ради

Дата: 17.05.2021 11:55

Повідомлення

Відповідно до частини 4 та 5, статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розділу ІІ глави 1 Регламенту роботи Тупичівської сільської ради 8 скликання, розпорядження сільського голови  № 44 від 14.05.2021 року скликається  чергова         7 сесія Тупичівської сільської ради 8 скликання.

Пленарне засідання 7 сесії Тупичівської сільської ради 8 скликання відбудеться у вівторок, 25 травня 2021 року о 10 годині в приміщенні сільської ради з наступним порядком денним:

1.Про  внесення змін до рішення 2 сесії сільської ради 8 скликання «Про місцевий  бюджет Тупичівської сільської територіальної громади на 2021 рік (код бюджету 25523000000)» від 23.12.2020 року.

2. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Вихвостівської сільської ради за 2020 рік.

3.Про внесення змін до Програм та Положень.

4.Про затвердження Програми забезпечення проведення заходів та робіт місцевого значення з мобілізаційної підготовки, мобілізації, територіальної оборони, призову громадян на строкову військову службу на 2021 рік.

5. Про затвердження Реєстру майна, яке перебуває у комунальній власності Тупичівської територіальної громади Городнянського району Чернігівської області.

6.  Земельні питання.

7. Інше.