До уваги депутатів Тупичівської сільської ради

Дата: 07.10.2020 12:37

Повідомлення

Відповідно до частини 4 та 5, статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розділу ІІ пункту 1 Регламенту роботи Тупичівської сільської ради, розпорядження сільського голови  № 72 від 07.10.2020 року скликається  чергова, 30 сесія Тупичівської сільської ради 7 скликання.

Пленарне засідання 30 сесії Тупичівської сільської ради відбудеться у середу, 16 жовтня 2020 року о 10 годині в приміщенні сільської ради з наступним порядком денним:

1.      Про внесення змін до рішення Тупичівської сільської ради від 23.12.2019 року «Про затвердження бюджету Тупичівської сільської ради на 2020 рік».

2.      Про затвердження виконання бюджету Тупичівської сільської ради за 9 місяців 2020 року.

3.      Про внесення зміни до «Програми  благоустрою населених пунктів Тупичівської сільської ради  об’єднаної  територіальної громади на 2018-2020 роки», затвердженої рішенням 3 сесії Тупичівської сільської ради 23.01.2018 року

4.      Про внесення зміни до «Програми  із запобігання  надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків на території  Тупичівської  сільської ради ОТГ на 2020 рік», затвердженої рішенням 22 сесії Тупичівської сільської ради 23.12.2019 р.

5.      Про придбання приміщення для Тупичівського сільського будинку культури.

6.      Розгляд земельних питань.

7.      Розгляд заяв громадян.

8.      Різне