Дата: 06.05.2020 10:19

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.04 №308, зі змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 №1151, з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюється проект рішення Тупичівської сільської ради «Про встановлення ставок місцевих податків та зборів на території Тупичівської сільської ради на 2021 рік» на офіційному сайті в мережі Інтернет: https://tupychiv-rada.gov.ua/ в розділі «Регуляторна діяльність» з аналізом його регуляторного впливу.

Мета даного проекту рішення є встановлення на території Тупичівської сільської ради порядку сплати таких податків і зборів, як податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, земельний податок та єдиний податок відповідно до вимог Податкового кодексу України, що забезпечить соціальну справедливість та стабільні надходження до сільського бюджету від сплати встановлених податків і зборів.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються виконавчим комітетом Тупичівської сільської ради протягом місяця з дня оприлюднення  проекту рішення за поштовою адресою: вул. Чернігівська, 75, с. Тупичів Городнянського району Чернігівської  області та електронною адресою: org.trada@gmail.com

Пропозиції (зауваження) подаються із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, обґрунтування поданих пропозицій (зауважень).