Оприлюднення проєкту регуляторного акта

Дата: 13.02.2020 11:14

Повідомлення

про оприлюднення проєкту регуляторного акта «Про затвердження Порядку визначення розміру плати за тимчасове користування місцем розміщення рекламних засобів на території

Тупичівської сільської  ради»

Відповідно до ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань Тупичівська сільська рада повідомляє про оприлюднення проєкту рішення Тупичівської сільської  ради «Про затвердження Порядку визначення розміру плати за тимчасове користування місцем розміщення рекламних засобів на території Тупичівської сільської  ради»

Проєктом рішення передбачено забезпечити додержання прав та інтересів суб’єктів господарювання при розміщенні окремих видів реклами шляхом  визначення соціально справедливого розміру плати за користування місцем розташування рекламних засобів.

Проєкт рішення буде розміщений в мережі Інтернет на офіційному сайті Тупичівської сільської ради за адресою tupychiv-rada.gov.ua в розділі Нормативні документи > Регуляторна діяльність.

Зауваження та пропозиції приймаються до проєкту регуляторного акта від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення у письмовому або в електронному вигляді за адресами:

• поштова адреса: с. Тупичів, вул. Чернігівська, 75;
  • електронна адреса: lawyer.trada@gmail.com .