Створення робочої групи з розроблення Концепції стратегії розвитку Тупичівської ОТГ

Дата: 19.03.2019 12:15

Відповідно до пункту 20 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Стратегії сталого розвитку «Україна-2020», схваленої Указом Президента України від 12 січня 2015 року № 5/2015, Закону України «Про стимулювання розвитку регіонів», «Стратегії розвитку Чернігівської області на період до 2020 року», затвердженої рішенням Чернігівської обласної ради №26 від 16.01.2015 року, з метою написання Концепції стратегії розвитку Тупичівської сільської територіальної громади Городнянського району Чернігівської області на 2019-2027 рр. на принципах залучення громадськості:
1. Створити робочу групу з розроблення Концепції стратегії розвитку Тупичівської сільської об єднаної територіальної громади Городнянського району Чернігівської області на 2019-2027 рр. на принципах залучення громадськості (далі – робоча група) у складі згідно з додатком.
2. Робочій групі:
2.1. Розробити проект Концепції стратегії розвитку Тупичівської сільської  об єднаної територіальної громади Городнянського району Чернігівської області на 2019-2027 рр. на принципах залучення громадськості;
2.2. Забезпечити всебічне обговорення проекту Концепції стратегії розвитку Тупичівської сільської об єднаної територіальної громади Городнянського району Чернігівської області на 2019-2027 рр. із залученням громадськості, в тому числі науковців, підприємців, політичних партій, депутатів, громадських організацій тощо, на стратегічних зустрічах та громадських консультаціях з жителями;
3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський  голова                Л. ШОВКОВА