Звіт за 2018 рік

Дата: 04.02.2019 16:07

Звіт по паспортам бюджетних програм за 2018 рік

1. Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради ( у разі її створення), міської, селищної, сільської рад.
  2. Надання дошкільної освіти.
  3. Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами ( в т.ч. школою - дитячим садком, інтернатом при школі, спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами
  4. Реалізація державної політики у молодіжній сфері.
  5. Інші заклади та заходи
  6. Забезпечення діяльності палаців і будинків культури, клубів, центрів дозвілля та інших клубних закладів.
  7. Виконання інвестиційних проектів.
  8. Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету.
  9. Проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки чи права на неї.
  10. Виконання заходів за рахунок цільових фондів, утворених органами місцевого самоврядування і місцевими органами.
  11. Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха.
  12. Ліквідація іншого забруднення навколишнього середовища.
  13. Субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції.
  14. Субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров‘я за рахунок коштів медичної субвенції.
  15. Інші субвенції з місцевого бюджету.