19 Квітня, 2024 р., 12:37
12 Квітня, 2024 р., 15:25
Наразі в підрозділах морської піхоти актуальними є майже сотня вакансій. Серед них як бойові, так і цивільні професії. Зокрема, потрібні стрільці, кулеметники, гранатометники, навідники, снайпери, розвідники, вогнеметники, командири різних спеціалізацій тощо. Також роботу пропонують кухарям, діловодам, бухгалтерам, медикам, електрикам, водіям, електрогазозварникам, токарям.
11 Квітня, 2024 р., 08:31
Оголошуємо прийом заявок на участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом» – унікальному проєкті для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин, який реалізує Національна енергетична компанія «Укренерго» спільно з Українським ветеранським фондом за підтримки Lobby X, Veteran Hub та The Israel Trauma Coalition (ITC).
03 Квітня, 2024 р., 14:57
Воно проводиться, щоб завчасно виявити витоки газу (які можуть бути неочевидними для споживачів) та запобігти  аварійним ситуаціям. Адже будь-які мережі, а тим паче газопроводи – це об’єкт підвищеної небезпеки, їх потрібно регулярно перевіряти та обслуговувати.
27 Березня, 2024 р., 08:41
З 1 квітня 2024 року з метою охорони нерестовищ у рибогосподарських водних об’єктах та забезпечення сприятливих умов нересту водних біоресурсів, відповідно до Правил рибальства та наказу Управління Державного агентства з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм у Чернігівській області від 22.03.2024 №45 на Чернігівщині розпочинається заборона добування (вилову) водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах) на період нересту.
21 Березня, 2024 р., 15:52
В Тупичівській громаді з 01 квітня  до 01 травня 2024 року оголошується місячник благоустрою території сіл громади.
21 Березня, 2024 р., 14:15
Органи місцевого самоврядування з 24 лютого 2022 року максимально допомагають військовим підрозділам. З того часу Верховна Рада України ухвалила понад 800 законів, спрямованих на боротьбу з агресором, на вирішення внутрішніх проблем, викликаних воєнними діями, в різних сферах. Разом з цим, до цього часу в Бюджетному кодексі України відсутні положення, які б прямо дозволили здійснювати видатки з місцевих бюджетів на заходи, спрямовані на посилення обороноздатності і безпеки держави: закупівлю товарів, робіт і послуг в інтересах військових частин Збройних Сил України, інших військових формувань. Не надано право громадам здійснювати видатки для реалізації місцевих програм посилення обороноздатності і безпеки держави здійснювати шляхом надання міжбюджетних трансфертів. Не створено умов для реалізації повноважень місцевого самоврядування через виконкоми тимчсово окупованих громад. Через відсутність таких норм в Бюджетному кодексі України купівля муніципалітетами допомоги військовим підрозділам, надання їм допомоги в різній формі, призводить до реєстрації кримінальних проваджень щодо працівників і посадовців органів місцевого самоврядування, що паралізує роботу в громаді та зменшує допомогу військовим. Для надання органам місцевого самоврядуання прямого права здійснювати виплати з місцевих бюджетів для допомоги Обєднаним силам Збройних сил України, просимо внести в Порядок денний ХІ сесії, в порядок денний лютого 2024 року Верховної Ради України проєкт Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо фінансування з місцевих бюджетів заходів, спрямованих на посилення обороноздатності і безпеки держави», реєстр.номер 9560-1 від 16.08.2023р., взяти його за основу серед інших альтернативних законопроєктів та якнайшвидше прийняти його за основу і в цілому. Цей законопроєкт терміново потрібен для посилення обороноздатності та єднання України.
18 Березня, 2024 р., 10:53
З настанням пожежонебезпечного періоду у 2023 році в області виникло 715 пожеж у природних екосистемах на загальній площі понад 594 гектари, з яких: 684 пожежі сухої трави та сміття на відкритій території на площі 541 гектар, 25 лісових пожеж на площі 28 гектарів, 5 пожеж на торфовищах площею 1,05 гектара та 1 пожежа на сільгоспугіддях площею 24 гектари. Внаслідок цих пожеж загинуло 2 особи та 2 особи було травмовано. Також на відкритих територіях знищено та пошкоджено 10 будівель, 20,7 тонн грубих кормів, збитки від пожеж склали більше 800 тисяч гривень. Починаючи з березня 2024 року вже виникло 123 пожежі сухої трави та сміття на відкритій території на площі майже 101 гектар. Внаслідок цих пожеж знищено 7 тонн грубих кормів та 5 тонн зерна. Завдяки оперативному реагуванню пожежно-рятувальних підрозділів врятовано 3 житлові будинки.
04 Березня, 2024 р., 12:37
     У зв’язку із військовою агресією російської федерації проти України, яка актуалізувала необхідність перейменування назв географічних об'єктів, об'єктів топоніміки населених пунктів, які пов'язані з державою-агресором чи історією російської імперії та СРСР, з метою увіковічення пам’яті героїв та видатних постатей України, на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», відповідно до ч. 5 ст. 3 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам прав власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи протоколи громадських обговорень, Тупичівська сільська рада вирішила: